NIEPREFABRYKOWANE?
Wyszukiwarka

Artykuły nierdzewne

  • Śruby nierdzewne

    Śruba jest gwintowanym elementem łączącym. Łączniki te posiadają szerokie zastosowanie – zarówno w budowie maszyn, jak i branży budowlanej. Materiał użyty w tworzeniu śrub nierdzewnych pozwala na zastosoawnie ich w miejscach narażonych na korozje. Stale rodzaju A2, nazywane stalami nierdzewnymi,znajdują zastosowanie w produkcji sprzętu AGD oraz specjalistycznej aparatury dla przemysłu chemicznego. 

  • Nakrętki nierdzewne

    Nakrętka sześciokątna to rodzaj złącza, które jest używane w naprawach mechanicznych i budownictwie – uzupełnia śrubę z gwintem zewnętrznym. Nakrętka została wykonana ze stali nierdzewnej co sprawia, że jest wytrzymała na działanie czynników atmosferycznych i nie koroduje pod wpływem wilgotnego powietrza. Element dostępny jest w wielu rodzajach.

  • Podkładki nierdzewne

    Podkładka to obręcz, którą stosuje się w połączeniach śrubowych. Została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu cechuje się właściwościami antykorozyjnymi. Zapewnia właściwe rozłożenie sił w przypadku dokręcania śrub do materiałów plastycznych. Chroni je w ten sposób przed rysami i wgnieceniami. Dostępna jest w różnych rozmiarach.

Sortuj wg: