NIEPREFABRYKOWANE?
Wyszukiwarka
Losowy produkt

Chemia budowlana

 • Uszczelniacze dekarskie

  Jednoskładnikowa plastyczno-elastyczna masa kauczukowa, przeznaczona do łączenia, zabezpieczania , uszczelniania opierzeń i połączeń dachowych oraz do prac naprawczych nieszczelnych dachów i ich elementów. Posiada doskonałą przyczepność do większości podłoży budowlanych, zarówno porowatych, jak i nieporowatych, w tym także do bitumicznych np. do betonu, tynku, blach, tworzyw sztucznych, pap i mas asfaltowych itp.

 • Silikony sanitarne

  Elastyczny uszczelniacz o kwaśnym systemie utwardzania. Zawiera środki zapobiegające powstawaniu i rozwojowi pleśni, grzybów oraz glonów. Wykazuje długotrwałą odporność na działanie wilgoci.

 • Akryle

  Akryl uniwersalny jest elastycznym i uniwersalnym uszczelniaczem, stosowanym do wypełniania pęknięć, rys i szczelin w murach i ścianach przed malowaniem.

 • Pianki montażowe

  Profesjonalne pianki montażowe - niskoprężne ( gwarancja pełnej penetracji - równomiernego i trwałego wypełnienia wszystkich pustych przestrzeni w izolowanej warstwie bez ryzyka uszkodzenia mocowanego elementu np. montaż stolarki otworowej - budowlanej (montaż okien, drzwi, parapetów, bram garażowych) izolacje pustej przestrzeni w konstrukcjach zamkniętych arkuszami cienkiej blachy – drzwi garażowe, ściany, dachy hal itp..

 • Kleje

  Nowoczesne kleje firmy BEKO które znajdą zastosowanie przy pracach budowlanych oraz instalacyjno-sanitarnych,a także drobnych naprawach.Kleje polecane dla profesjonalistów jak i dla majsterkowiczów.

 • Kotwy chemiczne

  Kotwa chemiczna Simpson Strong-Tie to dwukomponentowa masa żywiczna bez styrenu. Dzięki wysokiej przyczepności do podłoża i dużej twardości tworzy połączenie o  najwyższych parametrach wytrzymałościowych. Dysza kotwy chemicznej zapewnia właściwe zmieszanie komponentów zaprawy żywicy i utwardzacza. Obydwa komponenty wyciskane z tuby mieszają się ze sobą w wyniku czego kotwa chemiczna uzyskuje odpowiednie parametry wytrzymałościowe.

 • Silikony wysokotemperaturowe

  Uszczelniacz odporny na bardzo długie działanie wysokich (+380°C) i niskich (-65°C) temperatur. Jest elastycznym, szybko utwardzającym szczeliwem, które w reakcji z wilgocią atmosferyczną tworzy trwałą, niekurczliwą, odporną na promienie UV masę wypełniającą. Doskonale uszczelnia i klei większość powierzchni takich jak: szkło, ceramika, aluminium i metal.

Sortuj wg: