NIEPREFABRYKOWANE?
Wyszukiwarka
Losowy produkt

Kołki rozporowe

  • Kołki szybkiego montażu

    Kołek szybkiego montażu znajdzie zastosowanie w każdym przydomowym warsztacie, ponieważ przydaje się podczas wielu prac w mieszkaniu. Dzięki niemu możesz mocować do ścian rozmaite elementy konstrukcyjne oraz gotowe już przedmioty. Kołek cechuje się wysoką odpornością na obciążenia, dlatego będzie prawidłowo pełnił swoją funkcję przez długi czas.

  • Kołki ramowe (PK)

    Kołek ramowy znajdzie zastosowanie podczas wykonywania rozmaitych prac remontowych lub wykończeniowych. Za pomocą tego elementu z powodzeniem przymocujesz do ściany potrzebne Ci obiekty i konstrukcje w stabilny i trwały sposób. Kołki dostępne są w wielu rozmiarach, abyś mógł je dopasować do swoich potrzeb – znajdziesz je w naszej ofercie.

  • Kołki przetykowe

    Ramowy kołek przetykowy służy do wykonywania zamocowań w pełnych materiałach budowlanych lub podłożach z pustkami powietrznymi. Umożliwia równomierne rozłożenie siły w pustakach, natomiast w materiałach o niewielkiej wytrzymałości na ściskanie zapewnia dużą powierzchnię – dzięki temu kołek ma maksymalną nośność.

Sortuj wg: