NIEPREFABRYKOWANE?
Wyszukiwarka
Losowy produkt

Tarcze i ściernice

 • tarcze-do-ciecia[1].png

  Tarcze do cięcia

  Tarcze do cięcia metalu stosowane są głównie we współpracy ze szliferkami kątowymi oraz przecinarkami. Tarcza do metalu składa się przede wszystkim wysokowartościowy materiał ścierny - głównie jest to połączenie korundu i węglika krzemu, wysokiej jakości żywice, oraz wzmocnienie konctrukcji w postaci podkładu z włókna szklanego.

 • tarcze-do-szlifowania.png

  Tarcze do szlifowania

  Tarcze do szlifowania metalu pozwalają na usuwanie zadziorów, wypustów, spawów, obrabiania krawędzi itp. Tarcza do metalu szliferskie maja grubość w zakresie 6.0-8.0 mm. Przeznaczone do współpracy ze szlifierkami kątowymi.

 • Tarcze lamelkowe

  Tarcza o listkowej konstrukcji to rodzaj nakładki ściernej, którą możesz zastosować wraz z szlifierką kątową, zyskując w ten sposób narzędzie do obróbki rozmaitych materiałów. Za jej pomocą wykończysz różne powierzchnie – zarówno te wykonane z twardych metali, jak: stal nierdzewna czy żelazo, jak i te z miękkich materiałów, jak: aluminium, drewno lub plastik.

 • Tarcze diamentowe

  Tarcza diamentowa  przeznaczona jest do przeprowadzania prac remontowo-budowlanych, dzięki czemu znajduje zastosowanie zarówno w rękach profesjonalnego pracownika budowlanego, jak i domowego majsterkowicza. Służy do cięcia wszelkiego rodzaju kamieni i płytek, a dzięki wykonaniu z wysokogatunkowej stali zapewnia sprawne działanie.

Sortuj wg: